ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ի 5 հաջողակ քարտապաններ կմեկնեն եվրոպական քաղաքներ
Այսօր՝ հունիսի 20-ին, «ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ի Գլխավոր-գործադիր տնօրեն Հակոբ Անդրեասյանը Բանկի 5 հաջողակ քարտապաններին հանձնեց շահած ուղեգրերի հավաստագրերը:
Հիշեցնենք, որ մարտի 1-ին Բանկը հայտարարել էր իր բոլոր քարտապանների շրջանում դեպի 5 եվրոպական քաղաքներ` Նեապոլ, Նիցցա, Լոնդոն, Աթենք և Բարսելոնա, 2 անձի համար նախատեսված 7-օրյա ուղեգրերի խաղարկության մասին: Խաղարկությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ էր գարնան երեք ամիսների ընթացքում Բանկի Visa, Mastercard, ArCa և American Express վճարային քարտերից որևէ մեկով կատարել նվազագույնը 20 վճարային գործառնություն, որոնց ընդհանուր գումարը կկազմեր առնվազն 100 հազար ՀՀ դրամ: Հունիսի 16-ին Բանկի «Երիտասարդական» մասնաճյուղի հաճախորդները ընտրել էին հաղթող քարտապաններին:
Հաղթող քարտապաններն են՝ Մանուկ Պետրոսյան (ուղեգիր դեպի Աթենք), Նարեկ Սաֆարյան (ուղեգիր դեպի Լոնդոն), Վահրամ Տեր-Մաթևոսյան (ուղեգիր դեպի Նեապոլ), Լևոն Դավթյան (ուղեգիր դեպի Նիցցա), Արմեն Հարությունյան (ուղեգիր դեպի Բարսելոնա):
Ինչպես նշվեց ուղեգրերի հանձման արարողության ժամանակ՝ ուղեգրերը ներառում են ուղևորության ավիատոմսերի արժեքը, կացությունը հյուրանոցում, վիզայի ստացման, ինչպես նաև ճանապարհորդական ապահովագրության վճարը, տեղափոխությունը օդանավակայանից հյուրանոց՝ հետադարձով:
Հաղթող քարտապաններին հանձնելով ուղեգրերի հավաստագրերը՝ «ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ի Գլխավոր-գործադիր տնօրեն Հակոբ Անդրեասյանը վստահեցրեց, որ Բանկի կողմից անակնկալներն ու մրցույթները լինելու են շարունակական, և Բանկը մշտապես հետաքրքիր ակցիաներ է կազմակերպելու իր հավատարիմ հաճախորդների համար: