«ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ը խաղարկում է Nissan Micra ավտոմեքենա և 100 հատ 100 հազար դրամ արժողությամբ նվեր-քարտեր
«ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ը հայտարարել էր, որ Բանկի ArCa, Visa, MasterCard և American Express վճարային համակարգերի բոլոր այն քարտապանները, ովքեր 2013թ. նոյեմբերի 1-ից մինչև 2013թ. դեկտեմբերի 31-ը կկատարեն նվազագույնը 100 հազար ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի վճարային գործարքներ իրենց քարտերից որևէ մեկով, կստանան հնարավորություն մասնակցել Երևանի սիրված խանութ-սրահների 100 հատ 100 հազար ՀՀ դրամ արժողությամբ նվեր-քարտերի և Nissan Micra ավտոմեքենայի խաղարկությանը:
Հունվարի 29-ին Բանկի «Նոր Նորք» մասնաճյուղում կայացել է խաղարկության 1-ին փուլը, որի ընթացքում հայտնի են դարձել 100 հազար ՀՀ դրամ արժողությամբ նվեր-քարտերի 100 հաղթողների անունները:
Վերոնշյալ 100 հաղթողների միջև փետրվարի 8-ին Բանկի «Արմենիա» մասնաճյուղում կխաղարկվի Nissan Micra ավտոմեքենան:
Հաղթող Քարտապանների անունները և նրանց քարտերի վերջին չորս թվերը կարող եք գտնել www.cards.acba.am և www.acba.am կայքերում:
Խաղարկությունը իրականացվել է online ռեժիմում, որը հասանելի էր www.acba.am և www.cards.acba.am կայքերում, իսկ հաղթողներին պատահական սկզբունքով ընտրել են Բանկի «Նոր Նորք» մասնաճյուղ այցելած հաճախորդները` ընդհանուր արկղից հանելով 5-ական հաղթող Քարտապանի անուն:
Mango, Celio, Basic House, Mothercare, Mary, Samsung, Aray, Technolife, Violet և Inori խանութ-սրահների նվեր-քարտերից որևէ մեկը` ըստ հաղթող քարտապանների ընտրության, կտրամադրվեն փետրվարի 8-ին ավտեմեքենայի խաղարկության հադիսավոր արարողության ժամանակ:
Մեքենայի խաղարկությանը կմասնակցեն միայն ներկա գտնվող Քարտապանները կամ նրանց կողմից նախապես լիազորված անձինք:Խաղարկությանը չեն մասնակցում Բանկի աշխատակիցները: