Վեոլիա Ջուր. Պլանային ջրանջատում Երևանի Կենտրոն, Էրեբունի և Արաբկիր  վարչական շրջաններում դեկտեմբերի 5/6-ին
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ «Արզնի 2-Երևան» ջրատարի վրա պլանային   աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. դեկտեմբերի 5-ին ժամը 10:00-ից մինչև դեկտեմբերի 6-ը ժամը 10:00-ն կդադարեցվի Երևանի հետևյալ տարածքների ջրամատակարարումը.
• Կենտրոն վարչական շրջանի` Քրիստափորի, Ծխախոտագործների, Ծատուրյան, Զավարյան  փողոցների և նրբանցքների, Տիգրան Մեծի պող. 12-ից-80 համարների և նրբանցքի,  Նար-Դոսի 1-ից-40, Խորենացու փող. 28-ից-231 համարների և 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ փակուղիների,
• Էրեբունի վարչական շրջանի՝ Գլինկայի, Բուռնազյան, Լ.Լիսինյան, Միչուրինի, Աճեմյան, Երկաթգծի, Բեռնակիրների փողոցների և նրբանցքների, Մուրացանի 1-30, Սուվորովի 1-30, Լ.Մելիքյան 1-30, Ս.Դավիթ 13 համարների,
• Արաբկիր վարչական շրջանի` Ղափանցյան, Գրիբոյեդովի, Արղության, Գ.Արծրունի, Ռիգայի, Ադոնցի, Շիրվանզադեի, Ա.Խաչատրյան, Ն.Տիգրանյան, Շահսուվարյան, Մամիկոնյանց, Բուդաղյան, Տոլբուխինի, Արաբկիրի  17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 49, 51, 53 փողոցների, Հ. Էմինի 125-184, Վ. Այգեկցի 98-105, Փափազյան 12-24, Գյուլբենկյան 29, 31, 33, Կասյան 10, 12 համարների, Սունդուկյան 1-29, Վրացական 1-21, 21/1, 21/2, Վաղարշյան 13, 15, 17, 18, 19/1, 20, 22 համարների, Նաիրի Զարյան 1-140 համարների և 1-ին նրբանցքի, Կոմիտասի պող. 23-67 կենտ, 12-66 զույգ համարների և 1-ին նրբանցքի, Հ. Քոչարի 7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27/1, 28, 29-171 կենտ, 44, 44/1 համարների և 1-ին նրբանցքի, Ազատության պող. 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27 համարների՝ իրենց կոտորակներով, Վրացական 4-րդ, Գրիբոյեդովի 1-ին, Մալխասյանց նրբանցքների, Թբիլիսյան խճուղու, Շրջանցիկ թունելի,   Կոմիտասի անցուղին իր այգով,  «Արաբկիր» Բժշկական կենտրոնի,  Արաբկիրի թիվ 26 մանկապարտեզի, «Քանաքեռ ՀԷԿ» ջրամբարի հարակից նորակառույց թաղամասի:
Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար: