ՊԵԿ. դասընթաց «Հարկային և մաքսային օրենսդրության դրույթներ ներմուծող կազմակերպությունների համար» թեմայով
«ՀՀ ԿԱ ՊԵԿ ուսումնական կենտրոն» ՊՈԱԿ-ը 2014թ-ի հունիսի 17-ից 19-ը կազմակերպում է «Հարկային և մաքսային օրենսդրության դրույթներ ներմուծող կազմակերպությունների համար» թեմայով 3-օրյա դասընթաց: Դասընթացները տեղի կունենան ք. Երևան, Ահարոնյան 12/3 հասցեում:
Դասընթացին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մասնակցության վճարումը կատարել (Արդշինինվեստբանկ ՓԲԸ  Հ/Հ  2470102790880000) մինչև 2014-ի հունիսի 16-ը ներառյալ և մասնակցության հայտ (կազմակերպության անվանում, ՀՎՀՀ, իրավաբանական  հասցե, բանկային վավերապայմաններ և մասնակցի անուն, ազգանուն, հեռախոսահամար) ուղարկել «ՀՀ ԿԱ ՊԵԿ Ուսումնական կենտրոն» ՊՈԱԿ-ի էլ. հասցեին՝ [email protected]: Դասընթացի արժեքը 24.000 ՀՀ դրամ* է (ներառյալ ԱԱՀ): Լրացուցիչ տեղեկատվության համար զանգահարել 060 544 986, 060 544 692:
Դասընթացի արժեքի մեջ ներառվում է ուսումնական նյութերի՝ «Հարկեր, տուրքեր և վճարներ (1-ին և 2-րդ մասեր)» ժողովածուի կամ համարժեք այլ գրականության տրամադրումը: