– Արժեթղթերի ընդհանուր անվանական արժեքը` 1,217,391,400 ՀՀ դրամ
– Բաժնետոմսերի ընդհանուր շուկայական արժեքը` 2,800,000,220 ՀՀ դրամ
– Բաժնետոմսերի արժույթը` ՀՀ դրամ
Հրապարակային առաջարկի նախատեսվող ժամանակահատվածը.
Բաժնետոմսերի հրապարակային առաջարկը սկսվել է Ազդագրի` ՀՀ ԿԲ կողմից գրանցմանը հաջորդող 3-րդ (երրորդ) աշխատանքային օրը և տևելու է մինչև 45 (քառասուն հինգ) աշխատանքային օր: Բաժնետոմսերի տեղաբաշխումնիրականացվելու է 3 (երեք) աշխատանքային օրերի ընթացքում բաժնետոմսերի առաջարկի մեկնարկից հետո` սկսած այն օրվանից, երբ Բանկի գնահատմամբ գնորդների քանակը կարող է բավարար լինել տեղաμաշխումը կատարելու համար:
Ազդագիրը հրապարակվել է «Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի կայքում 25.05.2016թ.-ին:
Ներդրողը կարող է ձեռք բերել Ազդագիրը և Ազդագրին կից ներկայացվող փաստաթղթերը թղթային տարբերակով «Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի գլխամասային գրասենյակում (ք.Երևան, Չարենցի 12, թիվ 53, 1-5) և մասնաճյուղերում (հասցեները տես բանկի ինտերնետային կայքում` www.unibank.am), իսկ էլեկտրոնային պատճենը` «Յունիբանկ» ԲԲԸ-ի ինտերնետային կայքում` www.unibank.am:
Ազդագիրը ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից գրանցվել է 18.05.2016թ.-ին ՀՀ ԿԲ թիվ 1/335Ա որոշման համաձայն (ուժի մեջ է մտել 19.05.2016թ-ից):